Македонски | Shqip | English |

SEAT CORDOBA 1.4 TDI

Се продава од: Kosta 16 мај 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Cordoba
Se prodava: SEAT CORDOBA 6L 2006, 184000km
- registrirana do 08/2019
- KLIMA
- Greaci na sedista
- ABS
- Centralno zaklucuvanje
- avtomatski prozori
- 2 kluca
- Radio CD/mp3
- zimski gumi so celicni bandazi 15'
- letni gumi so aluminiumski bandazi 15'
- navlaki na sedista
-prv sopstvenik
-kupena od Makedonija
-redovno servisirana
-Nema nezgodi
Нема посетени огласи
Кон почеток