Македонски | Shqip | English |

Suzuki Swift

Се продава од: Dime 16 фев. 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: Swift
Se prodava suzuki swift 1998godina
1.3benz
mala potrosuvacka
700e -
cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток