Македонски | Shqip | English |

ZEM MEHANIZACIJA SO 75% VRACANJE NA SREDSTVA

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 09 јан. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Приклучни машини
*ГСГ КОМПАНИ-НЕГОТИНО , овластен застапник на Земјоделска механизација...

*Плугови (двобразни,тробразни,лозарски).
*Фрези (1.05-1.6м).
*Тањирачи (20,24,28 дискови).
*Сенопревртувачи (сонце,тракасти).
*Атомизери (330 до 1500л).
*Ѓубрерастурачи.
*Косачки(ротациони,резни летви).
*Преден тракторски утоварач.
*Заден ровокопач.
*Пумпи за вода.
*Муљач за грозје.
*Тракторски приколки.
*Клинеста брана.

*ПОСРЕДУВАМЕ во обезбедување на Најповолни кредити од Земјоделскиот Кредитен Фонд со Каматна стапка од 2% годишно , со Грејс период до 12 мес , и рок на плаќање до 7 год.

*Бесплатна достава на вашата механизација (Франко Купец) , во цела Држава ...

*моб.075-420-077 ; 075 420 055 *skypename:gsgnegotino008

*ГСГ Компани доо Неготино*
e-mail: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток