Македонски | Shqip | English |

Traktor Donk Fen

Се продава од: milka 08 фев. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: DON FEI
Se prodava traktor Donk fenk, nov i dobro socuvan od 2014 god ,so zadna i predna vucna ,ima samo 260 casa rabotni,so kompresor i kabina e .
Cena po dogovor.tel 076 960 219. Tel 043 366 390
Нема посетени огласи
Кон почеток