Македонски | Shqip | English |

Imt so fiat motor

Се продава од: Blaze 12 фев. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 509
Traktorot e vo mnogu dobra sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток