Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI TAFE I MEHANIZACIJA VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 09 јан. 11:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Трактори
Марка: Tafe
Модел: 42Di
*ГСГ КОМПАНИ , екслузивен дилер за Трактори и
земјоделска механизација во Тиквешкиот регион .

*Посредуваме во обезбедување на кредит со и без учество , со 4% камата , 1 год Грејс период и рок на отплата до 60 месеци !

*За евидентирани или регистрирани земјоделци минимум учество 30% , со рок на отплата до 60 месеци !

*TAFE 42DI (48кс) еуро3 мотор со и без кабина ...

*Гаранција 3 год...

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*моб.075-420-077
*моб.075-420-055

*ГСГ Компани доо *
ул.М.Тито бр.123 Неготино
e-mail: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток