Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI TAFE 45 4WD VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 09 јан. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Трактори
Марка: Tafe
Модел: 45Di
*ГСГ Компани доо Неготино , овластен дилер за Трактори од програмата на Tafe ...

*Трактор TAFE 45DI (47ks)4WD со и
без Кабина.

*Гаранција 3 год.

*ПОСРЕДУВАМЕ во обезбедување на Најповолни кредити од Земјоделскиот Кредитен Фонд со Каматна стапка од 2% годишно , со Грејс период до 12 мес , и рок на плаќање до 7 год.

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*Повелете и посетете не ...

*моб.075-420-077
*моб.075-420-055

*ГСГ Компани доо Неготино*
e-mail: [email protected]

http://www.facebook.com/GSG-COMPANY

Нема посетени огласи
Кон почеток