Македонски | Shqip | English |

NOVI APRILIA SR 50R VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 12 фев. 00:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 4.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 190 ЕУР

Локација: Неготино
Марка: Aprilia
Модел: RS
*Пристигна новата APRILIA SR 50 R во ГСГ Компани - Неготино ...

*ПРОМО ЦЕНА 2.190 еур ...

*ГРАТИС GIANNELLI АУСПУХ ...

*Аплицирање за Кредит во ГСГ Компани , со рок на одплата до 72 рати ...

*Бесплатна достава на скутерот...

*Повелете - Посетете не ...

"ГСГ Компани доо"
Адреса: М.Тито 123 Неготино
Контакт:075/420-055

FACEBOOK : Moto Centar GSG COMPANY
Нема посетени огласи
Кон почеток