Македонски | Shqip | English |

NOVI MOTORI MONDIAL VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 19 фев. 15:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2016
Локација: Неготино
Моторцикли : Крос/Ендуро
Марка: Друга марка
Модел: Drug Model
НОВИ МОТОРИ ОД ПРАГРАМАТА НА MONDIAL во ГСГ Неготино ...

*Можност за плаќање на кредит , без Учество и до 72 Рати...

*Гаранција 1 год ...

*Бесплатна достава ...

*Повелете и посетете не на: ул.М.Тито 123*
*ГСГ Компани доо Неготино*

моб.075/420-055

FACEBOOK :MOTO CENTAR GSG COMPANY
Нема посетени огласи
Кон почеток