Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara 1.9

Се продава од: Перо 25 фев. 20:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Моторот на возилото е зарибан. Година на производство: 1998г.
Поволно и итно.
Нема посетени огласи
Кон почеток