Македонски | Shqip | English |

Ladilnik Krone

Се продава од: ile 18 мај 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Krone
Se prodava Ladilnik Krone 2002 so osovini BPV na diskovi servisirana novi diskovi plocki tristopi jastuci tamponi
Mototor Carier Maxima 1200 servisiran ujle filtri lameli zategaci nov akumulator Registrirana do 01.09.2019god
Teska po sobracajna 8000kg
Нема посетени огласи
Кон почеток