Македонски | Shqip | English |

DAF 430

Се продава од: Blaze 11 јан. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Daf 430 1998 godina ZF menjac
Нема посетени огласи
Кон почеток