Македонски | Shqip | English |

DAF TANDEM 120M3 105.410

Се продава од: dime Денес 04:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
SE PRODAVA KOMPLET DAF + KRONE KOMPLET 2007 GODINA
120M3 TANDEM (730+820) 38 EURO PALETI ILI 30 INDUSTRISKI.
REDOVNO ODRZAVAN VO SERVIS VO HRVATSKA SO SERVISNA ISTORIJA
VO ODLICNA SOSTOJBA.

INFO
071208968
Нема посетени огласи
Кон почеток