Македонски | Shqip | English |

DAF XF SOLO SO PRATEKA EURO 5

Се продава од: dime 22 мај 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
SE PRODAVA DAF 105.410 SOLO SO PRATEKA
2007 GOG
1 000 000 KM
EURO 5
SO STRANICI
ODLICNA SOSTOJBA
ANALOGEN TAPOGRAF
1500 LITRI REZERVARI
730*250*298 TOVAREN PROSTOR
315/70R22,5 GUMI NOVI

SERVISNA ISTORIJA OD 170 000 KM ODRZAVAN VO HRVATSKA



071208968
Нема посетени огласи
Кон почеток