Македонски | Shqip | English |

IVECO VO SUPER SOSTOJBA

Се продава од: Blaze 12 фев. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Drug model
Iveco vo super sostojba, na federi komplet, ne registrirano!!! Volvo super sostojba na federi komplet, reg: 08-2019
Нема посетени огласи
Кон почеток