Македонски | Shqip | English |

Iveco stralis euro 3

Се продава од: iveco 25 дек. 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
stralis euro 3 avtomatik so interder klima so dobri gumi ne registriran cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток