Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros 18 40

Се продава од: senad 02 фев. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

8 800 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-24
1997 god proizvodstvo registriran cela godina novi gumi sanduk na klucevi kompleten servis novi akomulatori mnogu dobar
Нема посетени огласи
Кон почеток