Македонски | Shqip | English |

MERCEDES I SCANIA

Се продава од: Miki 15 јан. 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 950 014 500 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 410
SE PRODAVA
SCANIA R420 -2007GOD-14500EUR
MERCEDES ACTROS-2008 GOD-19500EUR
REGISTRIRANI CELA GODINA
Нема посетени огласи
Кон почеток