Македонски | Shqip | English |

SCANIA KAMION

Се продава од: Petar 12 фев. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: Drug model
Se prodava kamion Scania vo odlicna i ispravna vozna sostojba. Kamionot e registriran. Poveke informacii na brojot:075 758 030
Нема посетени огласи
Кон почеток