Македонски | Shqip | English |

SCANIA R420 euro4 -07 I SCMITZ SKI124

Се продава од: miki Вчера 09:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

31 000 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 420
Se prodava komplet SCANIA R420 euro4 2007 godina i prikolka SCMITZ SKI124 NETO 12.000 KG REGISTRIRANI DO 10/2018 INFO 075588650
31.000evra
info 075-588-650
Нема посетени огласи
Кон почеток