Македонски | Shqip | English |

Scania

Се продава од: Bojan 11 мар. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R420
Se prodava vlekac Scania R422 -2005g
Kontakt bojan 076 301 333
Нема посетени огласи
Кон почеток