Македонски | Shqip | English |

Rabota za vozac E kategorija

Се продава од: Транспорт 08 јан. 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: 440
Имаме потреба од еден возач со искуство и Е категорија за внатрешна ЕВРОПА,релација Белгија-Холандија. Потребно е да има комплетна БГ или МК документација,искуство,познавање на работата и желба за работа. Начин на работа од терминал систем откачи/закачи + утовар (90% од фирмите се исти) и се работи од понеделник до петок. Плаќање на дневница + интернет месечен. Ве молам за подетални информации контактирајте не без потребни коментари ве молиме не. Ви благодариме.
Нема посетени огласи
Кон почеток