Македонски | Shqip | English |

Rabota so E kategorija BG Pasos

Се продава од: Jovan 28 фев. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

80 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
Имаме потреба од еден возач со комплетна БГ документација. Возење на релација Белгија-Холандија и до 150 км Франција,терминал истовар-утовар - терминал. Плаќање на ден 70 евро (БГ документи),сабота и недела не се вози.
Нема посетени огласи
Кон почеток