Македонски | Shqip | English |

VOLVO FH480 EURO5

Се продава од: VOLVO 22 јан. 08:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

17 500 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
Prodavam VOLVO FH 480,2007 god,Racen menjac,Bugarski tabli. Vlekaot e kompletno servisiran promeneti filtri,maslo,set lamela,plocki,gumi predni 90%,zadni 80%. Spremen za rabota,platen paten danok za 2018 itn.
Нема посетени огласи
Кон почеток