Македонски | Shqip | English |

Rabota za voza so E kategorija

Се продава од: Transport 08 јан. 18:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
Имаме потреба од еден возач со искуство за внатрешна ЕВРОПА релација Белгија-Холандија со БГ или МК документи. Потребно е да има познавање од релацијата,одлична комуникација,желба за работа. Се работи од терминал откачи/закачи систем + утовар. Плаќање на дневница.сабота и недела не се вози,интернет. За подетални информации котактирајте не.
Нема посетени огласи
Кон почеток