Македонски | Shqip | English |

H2O Mop Paro cistac

Се продава од: Todor 12 мар. 12:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 МКД

Локација: Неготино
Производи : Правосмукалки и чистење
Марка: Друга марка
Модел: H2O Steam Cleaner
Paro cistacot e koristen 2-3 pati , i e nov i voopsto neosteten.Ima fiskalna i uplatnica i e kupen od Topshop (prethodna cena 6000 den)
Нема посетени огласи
Кон почеток