Македонски | Shqip | English |

Kolicka ne koristena

Се продава од: Nade 19 дек. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 800 МКД

Локација: Неготино
Производи : Мебел/Опрема
Се продава количка која не е користена,купена е 5900 ја продавам за 3800
Нема посетени огласи
Кон почеток