Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura Malku koristena

Се продава од: Драган 11 јан. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

11 000 МКД

Локација: Неготино
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Се продава Аголна гарнитура(седмосед). Користена многу малку. Идеална за викендици, дневни соби.
Под седечкиот дел на сите елементи се изработени прегради за складирање на разни работи. Може да се види во секое време.
Се продава поради реновирање.
Има простор за договор околу цената.
Нема посетени огласи
Кон почеток