Македонски | Shqip | English |

HP laptop 8GB 500 GB i core 3

Се продава од: ALEKSA KURVA 29 дек. 21:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

60 000 МКД

Локација: Неготино
Производи : Лаптопи/Notebook
Марка: HP
Модел: ProBook
malku koristen
Нема посетени огласи
Кон почеток