Македонски | Shqip | English |

Huawei Ascend P7

Се продава од: Драган 11 јан. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 МКД

Локација: Неготино
Марка: Huawei
Модел: Ascend P7
Се продава доста зачуван Huawei Ascend P7, купен од странство. Користен со заштитна фолија, и футрола целиот период. Не е паѓан, ниту сервисиран.
Оди комплет со полнач, слушалки, футроли и сменета нова стаклена фолија.
Има простор за договор околу цената.
Нема посетени огласи
Кон почеток