Македонски | Shqip | English |

Huawei P8 Lite

Се продава од: Trajche 19 фев. 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Марка: Huawei
Модел: P8 Lite
Prodavam Huawei P8 lite so puknato staklo i lajsni,displejot ne e osteten-1000den
Samsung galaxy S8+ so fast charger- samo zamena za huawei ili samsung
Samsung Galaxy Star-500den
Нема посетени огласи
Кон почеток