Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO NAMESTENA KUKA MOZE I PRAZNA

Се продава од: Riste 12 мај 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

10 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: Илинденска Бр.11
Површина: 293 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Нова градба
Греење: Друго
Локација: Неготино
Се Продава Куќа во Неготино
Парно греење: Нафта/Струја.
Ул: Илинденска Бр.11

Контакт:
070343086
075607899
Нема посетени огласи
Кон почеток