Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Negotino pozadi 11 katnicata

Се продава од: Gjurgica 17 мар. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Даме Груев Бр.23
Површина: 39 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Нема
Локација: Неготино
Внатрешна Површина 39 метри квадратни
Дворно Место 50 метри квадратни

Цена По Договор
Информации на 075 / 607 - 899
Нема посетени огласи
Кон почеток