Македонски | Shqip | English |

Lozje

Се продава од: Сандра Мојсова 24 фев. 23:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
3 декара од сортата вранец под наводнување во месноста Бучето
Нема посетени огласи
Кон почеток