Македонски | Shqip | English |

Plac vo Negotino

Се продава од: xxxxx 11 мар. 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: ul.Vardarska
Површина: 500 m2
Локација: Неготино
Se prodava plac pozadi bolnicata sproti placot na bel sjaj,(moze i zamena) cena po dogovor mob.075-350-691
Нема посетени огласи
Кон почеток