Македонски | Shqip | English |

Griza za staro lice

Се продава од: Sneze Вчера 00:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебарца, Охрид
Услуги : Домашна помош и Чистење
Baram semejstvo sto nema dom za ziveene, da se zgrizi vo kuka vo orovnik kade sto zivee staro lice ne ma da plaka nisto samo da sedi so stariot da ne e sam.
Нема посетени огласи
Кон почеток