Македонски | Shqip | English |

ZIMSKI I LETNI GUMI COOPER MICHELIN

Се продава од: STEFAN 23 мај 11:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

500 ЕУР

Локација: Охрид
Опрема : Гуми и Бандажи
Се продаваат Гуми зимски COOPER WINTER, со димензија 235/55/18 произведени 30та недела од 2017 година... Возени 1 сезона.. Цена 350 еур
Се продаваат гуми MICHELIN LATITUDE SPORT со димензија 255/45/19, возени 1 сезона. Цена 600 еур..
Нема посетени огласи
Кон почеток