Македонски | Shqip | English |

Cadillac Srx 3.6 mozna zamena za pomalo vozilo

Се продава од: Aleksandar 09 апр. 15:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Cadillac
Модел: SRX
Cadillac Srx 3.6 4x4 so full oprema ,atestiran plin , vo ekstra sostojba ,mozna zamena za pomalo vozilo!!
Нема посетени огласи
Кон почеток