Македонски | Shqip | English |

LINCOLN TOWN CAR

Се продава од: zoran 21 апр. 21:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 099 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Lincoln
Модел: Town Car
Vo besprekorna sostojaba..ispraven i servisiran...full opremenost...enterier koza...novi michelin gumi...pali vozi...benzin plin
Нема посетени огласи
Кон почеток