Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

Се продава од: Dusko Денес 03:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Kolata e vo top sostojba .Prv sopstvenik,redovno servisirana.(posleden servis na 12.02 so promena na komplet site filtri) ,4 novi gumi (Hankook),registrirana do 06.2018 so zelen karton.Ima predni i zadni parking senzori,senzori za dozd,mercedes originalno radio so 6 cd i komandi na volan,Avtopilot..So fabricki poluzatemnati stakla i 4 airbags.
Нема посетени огласи
Кон почеток