Македонски | Shqip | English |

Mercedes E200 cdi w211

Се продава од: ... 23 мај 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 900 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
Se prodava odlicno socuvan Mercedes E200 cdi 122ks od 2004 god. Kolata ne e farbana, redovno servisirana so 226000 km. Pred 20 000 km napraven golem servis od potisna so lamera i drug lager, kajsh so zategaci, plocki i diskovi. Od oprema kolata poseduva 6 vozdushni pernicinja, abs, esp, xenon, klimatronik, senzor za dozd, dvd player so dve kameri i bluetooth, usb, usb polnac za telefon, zatemneti zadni stakla, al bandazi so 4 zimski i 4 letni gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток