Македонски | Shqip | English |

Opel Combo 1.3cdti -10 ZacheAutomobile

Се продава од: ZacheAutomobile 22 ноем. 11:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 150 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Combo
Opel Combo
1.3 cdti 55kw
2010
115000km org so servisna kniska
Reg do 7.2019
Servisiran
Novi gumi
Novi diskoj
Novi plocki

Moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток