Македонски | Shqip | English |

VW Beetle BUBA kupena vo MAKEDONIJA

Се продава од: Jovanka Денес 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.220 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 200 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 85 000 - 89 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Beetle
Колата е купена во Порше-Скопје.
Одлична состоја, САМО 88.000 км. РЕАЛНИ!!!
Колата е редовно сервисирана!
-2007 прва регистрација
-црна боја
-1.400 cm3, 55 KW, бензин.
-Потрошувачка 6 л./100
Цена: 4.200 ЕУР
Нема посетени огласи
Кон почеток