Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 2.0 TDI HIGHLINE

Се продава од: Xxxxxxxx 09 апр. 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 499 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
VW GOLF VI 2.0 TDI HIGHLINE
163000 Km.

-Registrirana cela godina so zelen karton
-Kompletno napraven servis
-4 novi gumi
-Klima
-Klimatronik/Digitalna klima
-Dvozonska klima
-Servo volan
-Airbag 9
-Halogenki napred/nazad
-Aluminski bandazi
-Podesuvanje na volan po visina
-Centralna brava
-Alarm
-Radio so 6- CD
-ABS
-Greachi na retrovizori
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na prozori
-Kozen volan
-ESP / ESR / ASR / DTC / ASC
-Bord kompjuter
-Tempomat za brzina
-Limiter za brzina
-Kontroli na volan

--- BEZ ZAMENI ---
Нема посетени огласи
Кон почеток