Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9 TDI

Се продава од: ZORAN Вчера 19:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 900 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Vo ODLICNA SOSTOJBA REGISTRACIJA DO 22.03.2018 ZELEN KARTON DUPLI ALUMINIUMSKI BANDASI itn.......
Нема посетени огласи
Кон почеток