Македонски | Shqip | English |

VW Scirocco 1.4TSI 160KS

Се продава од: Angel Вчера 00:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 990 ЕУР   11 900 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Scirocco
** NAMALENA CENA **

Се продава perfektno Volkswagen Scirocco со 1.4TSI бензински мотор и 160 коњски сили. Година на производство 2011, и има поминато околу 85'000км. Колата е купена од Порше Македонија, во одлична состојба, редовно сервисирана на секој 12000км, и може да се погледне во Охрид.

Технички спецификации:
- 1.4TSI Бензински мотор со 160кс
- 80.000км, 2011год
- Сива металик боја
- 18'' бандажи со 4 летни гуми и 2 зимски
- Кожнии седишта со текстилна средина и кожен волан
- Bluetooth уред за поврзување на телефон и контроли на волан
Нема посетени огласи
Кон почеток