Македонски | Shqip | English |

Zastava 101

Се продава од: Adrijan 23 мај 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.300 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

600 ЕУР

Година: 1982
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Zastava
Модел: 101
Se prodava zastava 101 vo top sostojba registrant uste 7 meseci 4 Novi gumi senon sialici
Нема посетени огласи
Кон почеток