Македонски | Shqip | English |

Mercury 75 2-Stroke -01

Се продава од: Dimitar 15 мар. 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Локација: Охрид
Возила : Моторни бродови
Марка: Друга марка
Модел: Mercury
Mercury 75 2-Stroke 2001 godina vo besprekorna sostojba servisiran, donesen od amerika, carinet. mozi zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток