Македонски | Shqip | English |

Honda Shadow 600

Се продава од: Edin Вчера 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 1995
Локација: Охрид
Моторцикли : Скутер
Марка: Honda
Модел: Shadow
Prodavam honda shadow 600 vo odlicna sostojba..
Moze e da se vidi motorot i da se proba vo sekoj moment
Нема посетени огласи
Кон почеток