Македонски | Shqip | English |

VW Crafter 50 2.0 TDI

Се продава од: Goce Вчера 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 000 ЕУР

Локација: Охрид
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volkswagen
Модел: Crafter
Модел, Тип на каросерија:VW Crafter 50 2.0TDI , Комбе
Произведено:11/2014
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 163 КС
Менувач:Рачен
Боја: Бела
Врати:2
Носивост. 2432кг
Километража: 390000 km
Информации за возилото
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Централна Брава
Клима
Купено во Македонија
Оригинална -километража
100% Гаранција на километри
ЦЕНАТА Е БЕЗ ВКЛУЧЕН ДДВ
Нема посетени огласи
Кон почеток